| codrutadejos a întrebat:

Unde pot face scoala de bucatari in ce judete, orase :* urgent va rog

10 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

In orice judet sunt firme care iti ofera cursuri de calificare pentru bucatar.

| codrutadejos explică (pentru Dismally):

Si cat dureaza aceste cursuri dismally

| Dismally a răspuns (pentru codrutadejos):

Depinde de firma la care il faci, cateva luni in general, cam 3 - 4.

| codrutadejos explică (pentru Dismally):

Pai eu as dori in Brasov sa fac

| Dismally a răspuns (pentru codrutadejos):

Asta gasisem pe net: http://www.scoalabrasoveanadeturism.ro/
Mai cauta si tu prin ziare ceva, poate gasesti o oferta mai buna.

| fatadedac a răspuns:

Vrei doar cursuri sau liceu?
Pentru liceu cauta specializare,, tehnician in gastronomie,,
Daca imi spui judetul sau orasul care te intereseaza iti pot spune exact liceele care au aceasta specializare.

| codrutadejos explică (pentru fatadedac):

Doar cursuri doresc la ce varste le pot face ...sunt din Brasov

| fatadedac a răspuns:

Pentru cursuri nu te pot ajuta sad

| codrutadejos explică:

Cine poate sa imi de si mie mai multe detalii pentru scoala de bucatari adica ce se face acolo, va rog frumos