Întrebare recomandată | Sima_Dorin_1989 a întrebat:

Unde pot gasi un site serios cu locuri de munca in strainatate fara sa ceara comision inainte////?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde in ce domeniu. daca e tehnic: imra.ro

| njohn a răspuns:

Nu esti singurul care cauta, eu de un an caut si nu gasesc nimic de munca si sa nu ai incredere in site-urile de pe net, toti is niste hoti si nu stie cum sa ia banii la oameni, rar mai gasesti in ziua de azi o persoana serioasa;
Nu ai si tu vreun neam, cunostinta care sa te ajute cu un loc de munca in alta tara?

| Sima_Dorin_1989 explică:

Sa fie ceva mai simplu cum ar fi la un hotel in agricultura, sofer cat B