| Girly97 a întrebat:

Unde pot sa gasesc o moasa pentru viitorul meu copil? Am fost mosita de matusa mea dar nu cred ca mai vrea sa fie moasa desi are experienta si stie extrem de multe despre ingrijirea bebelusilor.

3 răspunsuri:
| popescucarmen43 a răspuns:

Depinde ce varsta are, si sigur va vrea, dc sa nu te ajute? doar esti nepoata ei

| Girly97 explică (pentru popescucarmen43):

Sunt dar mi-a spus ca a mosit foarte multi copii si mi-a spus ca s-a cam saturat...

| popescucarmen43 a răspuns (pentru Girly97):

Poti s-o intrebi atunci daca n-are relatii la altcnva..sa te ajute macar intr-un fel