| Apolodor76 a întrebat:

Unde se poate angaja in Bucuresti cineva care nu stie limba romana? Un prieten din Qatar vrea sa studieze in Bucuresti dar nu vorbeste decat engleza si hindu. Stie cineva un job part time pentru el pana cand va invata romana?

3 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Poate incerca la baruri de noapte.

| coco4782 a răspuns:

Poate la un call center la orice firma care are departament international/ limba engleza.

| emiliaa07 a răspuns:

Salut,
Încerca sa cauți job-URI in call center-URI, sunt anumite companii care cer doar limba engleza( sau italiana) pentru angajații operatori din call center.