| Feri5 a întrebat:

Unde sunt așa medici?
https://linksharing.samsungcloud.com/eOI2UdLHkVdz
E normal să vii așa la serviciu?
Ăștia lucrează într-un spital?

8 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

?!?
cineva virgina pe Youtube:
https://www.google.com/search?q=on+duty+vs+off+duty&tbm=vid
nu e cu baieti, dar sunt niste tipe asa de HOT, ca unui baiat ii vine sa iasa pe geam si sa urle la luna: AUUUUUUUUUU
=))

| Feri5 explică (pentru Zuzu1991):

Nu știu dacă ai citit întrebarea, dar nu are niciun sens!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Feri5):

Da, intrebarea ta nu are nici un sens, pentru ca denota lipsa oricarei urme de atentie. Doctorul respectiv e cu geanta in spinare si se afla intr-un lift, deci NU E IN TIMPUL SERVICIULUI! Si popa poate sa umble la pantalon si camasa fara probleme, dar un doctor...

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Feri5):

Nu stiu daca te-ai uitat pe video, dar nu are nici un sens raspunsul tau
dar, hai sa iti explic, tu ai postat o imagine, care e deja un cliseu pe Youtube, iar eu ti-am dat o serie de video cu respectivul cliseu

| BuLaNNNeL a răspuns:

Mie îmi lasă impresia că e tramavi, s-ar putea să-l cauți degeaba laughing))

| florin926481f a răspuns:

Dar ce are?

| Feri5 explică (pentru florin926481f):

Nu are nimic. Mi se pare prea frumos. Însă nu știu dacă lucrează și în Ro medici d-ăștia. Oare?

| InYourMind a răspuns:

Asta era de poza laughing medicii de peste tot poarta halate