| Sandyii a întrebat:

Univeristatea de Vest TM vs Babes-Bolyai Cluj: Am auzit ca Babes-Bolyai e mai bine organizata si mai putin corupta (i.e. se cere mita mai rar), e adevarat?

Răspuns Apreciat de Editori
| Porcusorul a răspuns:

UBB este considerata de topurile internationale ca fiind cea mai buna universitate din Romania, comparabila doar cu Universitatea din Bucuresti. Daca ai posibilitatea sa fii admis la UBB si sa locuiesti la Cluj, atunci nici nu are rost sa te gandesti la alte optiuni.

1 răspuns:
| Ivy86 a răspuns:

Dacă înveți nu cred ca este nevoie de mita...multi dau pentru ca ii depășesc anumite materii... sau facultatea.