| Cristi112 a întrebat:

Urgeeent! As doriu sa stiu cam cat ia salariu un nene din ala care lucreaza la telekom sau upc care vine cu masina si pune internet,tv, telefonie, aaa si ca sa te angajezi la ei iti trebuie diploma de bac? multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde... nenea ala poate fi chiar inginer si ai nevoie de mai mult decat bac, ai nevoie de facultate. sau poate fi un simplu tehnician, caz in care oricum ai nevoie de diploma de bac si niste cursuri eventual.