| alexandra2marusia a întrebat:

URGENT! VĂ ROG

Pentru a te angaja la Profi de ce acte ar fi nevoie?
Și te trimit ei să îți faci analizele?
Cum se procedează?
Vă mulțumesc

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai depus CV-ul, te-au chemat la interviu, te-au acceptat?

| alexandra2marusia explică (pentru sierra1):

Am fost și la un prim interviu și am fost pusă să semnez o foaie unde erau inșiruite actele pe care ar mai trebui să le aduc..am dat buletinul a fost scanat și după care mi s-a spus să aștept telefon de la o doamnă care o să îmi spună sau să mă ducă dânsa la o clinică unde să mi se facă analize.și văd că nu m-a mai sunat nimeni.și ca acte nu am apucat să văd toată lista.a fost totul în grabă.și chair nu știu ce acte sunt necesare deoarece la o companie ca PROFI nu am mai lucrat și nu știu cum se procedează..care sunt cerințele.
V-as ruga să îmi dați dacă știți, câte detalii puteți
Mulțumesc frumos.

| sierra1 a răspuns (pentru alexandra2marusia):

Tot nu e clar, te-au acceptat sau mai urmează vreun interviu după ce aduci analizele

| alexandra2marusia explică (pentru sierra1):

Simplu:
1)La primul interviu mi s-a arătat o foaie unde erau inșiruite actele necesare pentru a-mi face contractul
2)Eu una nu am apucat să citesc tot și nu știam ce trebuia să aduc
3)Am dat buletinul la scanat și după mi s-a spus că voi fi contactată pentru a mi se spune unde să îmi fac analizele (deoarece eu voi fi pe raionul mezeluri)
4)Eu voiam DOAR să știu ce acte îmi mai trebuiau în afară de buletin (deoarece nu am mai lucrat într-o companie mare și nu știam ce și cum)
5)Totul s-a terminat cu bine, m-am angajat
Sper doar să nu regret, că șefa de magazin, după ce am semnat contractul azi, mi-a spus că înaintea mea (adică alaltăieri) a mai fost o doamnă și după aceste 2 zile și-a dat demisia. Susținea că are probleme cu spatele
În fine, sper să fie bine.
Mulțumesc frumos pentru interes, voiam să știu doar de acte.
Dar dacă mai știi ceva despre munca intr-un PROFI, aștept cu nerăbdare să îmi scrii
Despre program, ce te pune să faci, etc
SCUZE DE GROSIMEA ROMANULUI?

| sierra1 a răspuns (pentru alexandra2marusia):

Succes!