| Ana0127 a întrebat:

Urgențăăă. Nu știu la ce liceu să merg.
Mircea cel Bătrân (mate-info)Rm. Vâlcea sau Matei Basarab (științe sociale)Rm. Vâlcea.

5 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

AH.

Dacă vrei harem / băieți mulți în clasă te duci la mate-info.
Dacă vrei mai multe fete în clasă te duci la ss.
Dacă nu ești bună la matematică sau nu te atrage să înveți, nu te duce, o să fie chin.

Dacă spuneai și ce materii îți plac era mai bine. -.-

| Ana0127 explică (pentru deeeaqq):

Îmi place matematica. înțeleg mai greu la geometrie dar e ok. Îmi place și româna, dar ma puțin. Chestia e că dacă mă duc la ss dau bac-ul la istorie și asta mă face să mă răzgândesc. laughing))

| deeeaqq a răspuns (pentru Ana0127):

Apf, dacă nu-ți place istoria şi româna n-are rost să te duci la ss.

| NAT0 a răspuns:

La mate info că cică acolo sunt fete frumoase și sunt mai căutate la mate info.

| Ana0127 explică (pentru NAT0):

Sunt fată laughing