| Krystina0xd a întrebat:

V'ar placea cariera de actor? Daca da ce veti face in aceasta privinta? ( Ce drum veti urma?)

2 răspunsuri:
| papusikatha a răspuns:

In primul rand vom urma drumul scolii, caci fara scoala vom deveni analfabeti, apoi vom urma drumul spre casa caci acolo vom primi si ceva educatie de la parinti.

| MsPisic a răspuns:

Dahappy
Deocamdata sunt la un liceu normal...profil economic, dar in viitor vreau sa merg la o facultate de teatru, sa iau niste cursuri de actorie si restul'happy