| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos sa va spuneti parereabig grin, am nevoie de pareribig grin. Nu stiu ce sa aleg. Facultatea de medicina aici, in Romania, iar apoi dupa cei 6 ani sa plec in Marea britanie sa continui medicina sau direct Facultatea de psihologie sau criminalistica(vad eu care.thinking ) in Marea Britanie?big grin Ce sa aleg? Multumesc multbig grin

7 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Întrebi ceva ce ţine practic de viitorul tău pe site-ul ăsta de puşti de 13 ani analfabeţi? Mai gândeşte-te!

| Gizăz a răspuns:

Pe sistemul ăsta întreab-o pe maică-ta ce vrea să faci ca doar e viaţa ei, no?

| ATHOS a răspuns:

Costurile facultatii sunt mult mai reduse in Romania decat in Marea Britanie! Iar daca vrei sa te instruiesti in mod corespunzator o poti face si in Romania! Absolvirea unei facultati in Marea Britanie nu este o garantie a viitorulu tau!
Iti doresc o alegere inteleapta!

| Andra_5221 a răspuns:

Great Britain Regat is my placelove strucklove strucklove struck. Cand ma gandesc la autobuzele acela rosii etajate, la cel mai tare turneu de tenis din lume Wimbledon, la Oxford Street, la casa regala, la palatul Westminster, la Big Ben...ma cuprinde un fior. Nu as ezita pentru nimic in lume. Succes la Londra si...sa imi pastrezi un locwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie Romania mi-s ditrsu viata. Romania si cu mentalitatea de aici cu banii de aici(care nu sunt), cu rautatea oamenilor de aici si tot ceea ce reprezinta Romania. Stii cum ii treaba: daca un milion de oameni 999 999 sunt fericiti iar tu esti al milionulea si esti nefericit, te pisi pe fericirea alora, daca tu nu esti. In ce sens mi-a distrus viata: trebuie sa fii in locul meu ca sa intelegi, iar in locul meu nu-ti doresc sa fii.
Fugi rapid, cat esti tanar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Spineshivers:Nu sunt doar 'pusti de 13 ani analfabeti' sunt si oameni maturi care stiu mai bine decat mine ce e mai bine happy.

| den_4336 a răspuns:

Iti dau doar parerea mea.Eu zic ca cel mai bine e Facultatea de psihologie sau criminalistica ( eu as alege criminalistica e mult mai bine, acum tu faci ce vrei ) direct in Marea Britanie! Multa bafta!