| Sebastian0309 a întrebat:

Va salut, sunt nou pe grup și o să încep cu o întrebare de care sunt stresat de ceva vreme!
Sunt elev in cala a12a la un liceu cu profil vocațional(sportiv)

Ce studii superioare imi recomandați sa urmez după absolvire ținând cont că nu am făcut matematica, fizica, chimie și nu sunt bun nici la engleză...

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Este la Cluj la UBB facultate de educatie fizica si sport. Sunt mai multe profile te poti interesa si alege ce crezi ca ti se potriveste.

| ALGator a răspuns:

De ce trebuie să faci studii superioare? Te-ai gândit la o meserie? Instalator, infirmier, sculer-matriter?
În ce privește engleza încearcă să o stăpânești practic atit cit să înțelegi un text și să poți vorbi. Nu trebuie să știi să scrii romane în engleză.