| anonim_4396 a întrebat:

Va salut TPU!
Doreste cineva sa ma ajute intr-un proiect de afacere online?
Lasati-mi raspuns si o sa va contactez.

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Ca si PR normal ca orice oportunitate ma intereseaza. Echipa insa ar trebui sa fie una profesionista, nu-mi doresc sa ma asociez cu oameni fara experienta. Cauta-ma: tudor_ursente@yahoo.com

| stroedaniel13 a răspuns:

Www.afaceri-online.org - Idei de afaceri online

| n11cu a răspuns:

Nikulae_2008@yahoo.com

| SakuraSanNoxu a răspuns:

Contacteaza- ma pe Yahoo messenger: mik_el_angello

Va invit sa faceti parte dintr-o afacere profitabila. Nu aveti nevoie sa investiti bani! Esti platit sa vizitezi pagini de web, si nu numai. Poti face sarcini date direct de Companii ca Google, Facebook, Twitter. Este singurul lucru de care vei avea nevoie sa faci bani pe internet. Este propria ta afacere. Partea cea mai buna este ca nu dai TVA pentru ca nimeni nu iti verifica PayPall. In SUA a inceput oarecum o incercare de a monitoriza veniturile online, dar a esuat.

| eNeqe a răspuns:

Daca e nescesar un venit financiar de inceput nu sunt dispus. Daca nu e necesar cauta ma la eNeqe_damian@yahoo.com