| AndrejO a întrebat:

Vi se pare mai ok sa lucrezi la o firma de paza si securitate sau intr-un club, asigurand paza la intrare? Recent un prieten m-a recomandat pentru paza la un club mai de fite, dar eu momentan lucrez in securitate. Inca nu am fost sa discut detalii despre salariu, dar in principiu, mi se pare destul de ok, nu cred ca sunt multe probleme acolo. Am fost in clubul respectiv si cei care asigura paza acum sunt niste tipi mai mici si nu au probleme, ma indoiesc ca as avea eu. Voi in general ce parere ati avea? Ce experienta aveti cu cei care asigura paza la intrarea in club?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai reusit sa rupi patu cand te-ai aruncat in el no. S-ar putea sa nu fie diferenta mare de bani. La G4S intr-un microbuz blindat esti mai bine platit cand te vad asa solid aia te ia fara studii sau interviu

| flavius01 a răspuns (pentru mgtow):

Nu stiu daca merge chiar asa...Te vad aia mai mare si gata, te angajeaza?

| mgtow a răspuns (pentru flavius01):

Daca au nevoie cu un cazier judiciar si licenta il ia

| flavius01 a răspuns:

Tu esti ala din poza? Pai esti mai mare ca usa clubului de mare laughing Pe bune acum, cum dracu te-ai facut asa de mare?