| Sadop a întrebat:

Vi se pare ok un profil de mate-info ( intensiv info ) la liceu, ca dupa sa urmez Academia de Politie?
Stiu ca Academia se bazeaza mai mult pe romana, istorie si nu pe matematica, dar as vrea totusi sa dau la mate-info.
Pareri?

2 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Daca iti doresti sa intri la academie mai repede iti propun sa mergi la liceul militar, ca ai mult mai multe sanse sa intri

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Mai bine dupa ce ai facut la liceu mate-info, ar trebui sa faci facultatea de robotica sau de aeronave.