| syjey a întrebat:

Viza SUA, CANADA
Mama mea are de ales intre aceste doua.
Intrebarea mea este pentru care dintre cele doua tarii se poate obitine mai usor viza?

Răspuns Câştigător
| codead a răspuns:

In CANADA se obtine foarte usor.Deoarece ei eu o tara uriasa (daca nu ma insel a 2-a cea mai mare din lume) si nu este locuita.In SUA se obtine cel mai greu deoarece ei nu primesc pe oricine si in plus dureaza mult.Dar avantajul in SUA este ca sunt orase mari etc. dar daca alege CANADA, SUA este vecina.

1 răspuns:
| kittycat1999 a răspuns:

Cred,dar nu stiu sigur, ca in Canada...Dar eu i-as recomanda SUA deoarece e muuuuult mai misto, zic eu...