| A98 a întrebat:

Voi ce v-ati dori sa deveniti cand veti fi adulti? Eu prof de biologie sa biolog marin.big grin

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Bailarina de striptease love struck

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Profesoară de Limba Engleză. Deşi salariul este mizer şi nu va fi prea plăcut să lucrezi cu generaţiile viitoare, dacă îţi doreşti ceva din tot sufletul, nu renunţi la idee până nu se va materializa. Totul depinde de atitudinea, de voinţa noastră!
Succes!

| Ramonaaaa a răspuns:

Cred ca mi-as dori sa devin psiholog big grin.

| Anduuu a răspuns:

Medic pediatru sau dermatolog

| CutenessOverLoaded a răspuns:

Medic Veterinar! Iubesc animalele!

| Annie a răspuns:

Cineva important in armata, in parlament sau ceva la vreun minister, contabil economista, sau de la garda financiarathinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OMG! foarte multe lucruri, printre care : astronaut, sofer de curse, biolog marin, marinar, sofer de tir, soldat, pilot de avioane, inginer de orice, boss la o firma mare, SA AM BANI big grin!

| aliyo_9819 a răspuns:

Eu vreau sa ma fac avocatalove struck:X:X