| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce vreti sa deveniti in viata? Dar de ce? Sunt multe chestii de facut, de ce l-ai ales pe acela? Sunt curios.

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu-mi place sa ma gandesc la asa ceva, viata e prea fragila, haotica, as vrea sa devin ceea ce sunt eu cu adevarat, nu produsul unei societati ipocrite

| AssoX a răspuns (pentru RAY):

Nu iti place sa te gandesti? o sa te trezesti fara serviciu,fara bani, fara o casa stabila si o sa fii gen `` sunt eu cu adevarat, ah, ce bine``? Societatea nu e ipocrita, oamenii sunt...

| RAY a răspuns (pentru AssoX):

Eu asta am si vrut sa spun ca oameni sunt, societatea nu sunt oamenii?

| Caro34 a răspuns:

Am devenit ceea ce am vrut... Ăsta a fost visul meu; n-a fost usor, dar n-a fost nici greu! Nu am păreri de rau, ci doar as fi dorit sa fi întâlnit mai repede oamenii care m-au desăvârșit! M-as fi bucurat mai mult timp de prezenta lor magica in viata mea! Iti doresc desăvârșirea in sănătate și infinita iubire!

| GPA a răspuns:

"Ce-ai vrea sa te faci in viață?"

Cu siguranță Dj (producător EDM), fiind și pasiunea mea.
În general, compun mix-uri.
"Dc?", deoarece este distractiv, și o meserie bănoasă. Chiar daca am câștigat și bani, o fac din pasiune, iubesc "muzica" in sine.
Am plecat de la acest lucru cu muzica, datorita lui Skrillex happy. Când l-am văzut, mixând in state, Europa și Asia, mi-a trezit acest interes "Bă, oare eu nu pot să compun o piesă? Nu pot sa fac mix-uri ca și el", uite că, in final am reușit să mix-ez, câștigând aplauzele și bunăstarea altora, pe lângă bani.

| anonim_4396 explică (pentru GPA):

Si mie imi place...genul EDM.
Hmm....as fi curios si de un mix de-al tau.
In fine...frumix.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand am sa știu, am sa-ți spun.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, te astept, daca nu ma supar.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

E ultimul lucru pe care mi-l doresc.

| Victor453 a răspuns:

Am multe dorinte)) vreau sa cant la chitara, pian si sa fiu cintaret, sa fiu bucatar, scriitor, videoblogger, si sa fiu bogat ca sa am bani pentru a ajuta pe altii. Nu stiu, deoarece asta imi place cel mai mult si imi aduce placere. Sunt multe chestii de facut, dar eu tot nu putine le-am ales))