| Oana33 a întrebat:

Voi credeti ca marile companii pun la dispozitie joburi si pentru persoanele cu dizabilitati? Stiu ca in Romania statul le ofera niste facilitati celor care angajeaza astfel de persoane, insa eu nu am vazut companii mari cu astfel de angajati. Voi ce stiti, ce spuneti?

1 răspuns:
| PașaHassano a răspuns:

Companiile care se rescpecta vor avea intotdeauna persoane sanatoase d.p.d.v fizic. Desigur ca le ofera o suma de bani, dar tu crezi ca aia stau cu un handicapat pentru o suma de nimic? Ma refer strict in cazul companiilor mari