| Brehar_Ruxandra_1998 a întrebat:

Vreau cat mai multe detalii despre profilul mate info, intensiv informatica

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

O sa faci mai multa matematica, informatica si fizica decat la celelalte clase.Profesorii o sa fie mult mai exigenti si o sa aiba asteptari mari de la elevi.Bacul o sa-l dai la matematica, romana si o stiinta la alegere dintre fizica, biologie si chimie.De asemenea o sa dai competentele digitale in clasa a 12-a.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Multa mate, La info ai niste notiuni in plus : pointeri, structuri de date, blabalbalbla.