| Edi35 a întrebat:

Vreau sa ajung la politechnica.
Și eram curios daca o scrisoare de recomandare de la o eleva care a intrat la ASE mă va ajuta sa ajung acolo. I-am dat meditații la matematica pentru a reuși să treacă primele sesiunii ea venind de pe filologie pe un profil de economie.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

E vreun criteriu la admitere "scrisoare de recomandare "?

| johnnny123 a răspuns:

Mă îndoiesc că o scrisoare de recomandare de la o studentă oarecare are vreo "greutate".

Greutatea unei scrisori de recomandare depinde în mare măsură de greutatea celui care o scrie.