| Ionut_Denis_2000 a întrebat:

Vreau să dau la Academia de Poliție anul viitor doar că tatăl meu biologic este bolnav psihic.Aș putea să fiu picat eu ca concurent din cauza asta? Precizez ca nu mai stau cu el de 15 ani de zile, având acum vârsta de 17 ani..Mulțumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu are mare legatura tatal tau cu tine si nu vad de ce n-ai fi acceptat sa candidezi la admitere.
In orice caz un raspuns sigur il poti primi de la compartimentul de resurse umane a IJP din judetul tau, acesta face recrutarile pentru Academia de Politie.