| mezeicristina33 a întrebat:

Vreau sa dau la academia de politie dar pe profil politie,dar am auzit ca e greu dar din cate am vazut nu mi sa pare cine stie ce,bine ca mult de invatat da nu imposibil, cineva ceva sfaturi?/dau funda! 1

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce toate fetele vor in politie? E vorba de bani nu? Tot după bani umblati. Ce varsta ai?

| mezeicristina33 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce bani>eu vreau sa am un viitor in fata nu sa fiu un om oarecarer care e angajat la un magazin alimentar sau firma de curatenie, vreau sa fiu mandra de mine...sa fiu recunoscuta,sa devin buna,performante, sa nu depind de nimeni, in viata dragul meu nu toate se rezuma la bani, si ce se rezuma ii mita si spaga, eu vreau sa fac dreptate....acum doar ma gandesc ori la politie, ori la jandarmi, ori militar/armata

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mezeicristina33):

Succes dragă

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru mezeicristina33):

Ce varsta ai?

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Invatatul ca invatatul, dar vezi de probe. Ca alea sunt nasoale.

| mezeicristina33 explică (pentru Surtulecs):

Sunt aceleasi probe peste tot? sau la militar? jandarmi e altumva?