| bragaionela a întrebat:

Vreau sa devin consilier la protectia consumatorului ce salariu are un consilier ce studii iti trebuie ce profil trebuie sa alegi si ce facultate trebuie sa alegi.
MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| Oprea_Adriann_1995 a răspuns:

USAMVB. In cadrul acestei universitati gasesti "Facultatea de Management" cu specializarea: INGINERIE SI MANAGEMENT IN ALIMENTATIE PUBLICA SI AGROTURISM.
E potrivita pentru ceea ce vrei sa faci. Eu sunt pe acelasi domeniu, anul doi.
Despre salarii pot spune ca sunt ok, dar pana sa ajungi la unul multumitor vor trece ani, asta deoarece se cere experienta... Dar daca te orientezi spre alte tari (cele occidentale de exemplu), unde salariile sunt mult mai bune, iar studentilor li se acorda o alta sansa, e altceva.
Pentru mai multe informatii poti intra pe site-ul universitatii. Iar daca crezi ca te pot ajuta, o fac cu placere. happy
Pa pa!

| bragaionela explică (pentru Oprea_Adriann_1995):

Buna ai cont de Facebook? Daca da hai pe privat pe Facebook sunt braga ionela sunt din godeni campulung

| bragaionela explică (pentru Oprea_Adriann_1995):

Esti un dragut oprea adrian daca ma s duce in belgia salariul va fi mai mare am dreptate?☺