| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Vreau sa fiu actor fara facultate asa cum sunt si John Travolta, Jim Carrey si multi alti. Se poate si in România? Si unde as putea sa învăț sa fac cursuri?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai talent facultatea e fix pix... trebuie doar sa stii sa dai din coate sa iti vada cineva talentul ala

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca ai talent si iei probele alea la casting ii doare undeva daca ai tu vreo diploma sau nu.

| Kogaion a răspuns:

Nu poti, de exemplu Travolta, chiar dac anul are facultate, el era un foarte bun dansator si cantaret inainte, pana l-a vazut cineva si i-a oferit niste roluri secundare si au vazut ca are talent. La fel si Schwarzenegger, era cel mai bun culturist din lume si i s-au facut oferte pentru diferite roluri.

| ubhgyfytddtfhfgdf explică:

Wtf! Care-i legatura, amice?