| Coropisnitadenoapte a întrebat:

Vreau să fiu actriță.Cum pot să fiu? Stau în Londra cam de 2 ani.Cineva cu un sfat.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Urmezi o facultate de profil sau cursuri de profil si pe urma incepi si cauti casting uri

| Roliii a răspuns:

De la colegiul pe care il urmezi ei pot sa-ti dea mai multe informatii, Intreaba si un career adviser

| Ruski a răspuns:

Poti face acest lucru cautand o companie specializata in asa ceva.

| JDBere a răspuns:

Poti face cursuri. Dupa ce iti creezi cateva relatii in domeniul asta, te poti interesa de probe. Chiar si fara prea multa experienta in domeniu poti incerca, se cauta oameni cu un fizic placut, ca sa prinda la public iar daca stii si sa interpretezi, e foarte bine. O alta idee ar fi sa incepi cu ceva mai greu, dar usor de gasit ca job. Teatrul. De acolo vei putea avansa la filme, scurtmetraje