| dasaasdadas a întrebat:

Vreau sa imi deschid un atelier auto, ce fel de atelier auto credeti ca merge cel mai bine in vremurile astea(electrica auto, mecanica auto, tinichigerie auto )?

2 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

Cred ca toate trei la un loc ar fi foarte bine, faci lucrarea cap-coada si iei tu banul, daca nu...

| michael5813 a răspuns:

Eu zic ca merg mai bine cele de electrica si mecanica auto! cel putin asa am observat! stii...romanii nu prea mai " trantesc" masina ca e scump! plus ca la tinichigerie e nevoie si de vopsire ceea ce inseamna aprobari in plus de la mediu pe langa omologarea atelierului! materiale si asmd! cu electrica si mecanica mi se pare ceva mai usor! cel putin mie asa mi se pare!