| m2lin98 a întrebat:

Vreau sa ma angajez, am 20 ani, imi puteti spune si mie câteva locuri de munca in Prahova? Am 10 clase.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cu 8 clase devin prim ministru in Romania, tu ai prea multe, continua sa faci 12 clse ca se poate, vezi de o postliceala, seral
https://www.olx.ro/locuri-de-munca/prahova-judet/

| Violleta2022 a răspuns:

Cu 8 clase nu te primeste nimeni la munca!
Poate pe la tara, pe la crescut si ingrijitul animalelor!

| IngridBeatrice a răspuns:

Bună,

Locuri de munca Prahova poti gasi aici. Văd că sunt în industrii variate și pentru unele angajatorii nu cer experiență: https://cariera.ejobs.ro/locuri-de-munca-prahova/

| Vali981816 a răspuns:

Eu zic sa te apuci de liceu si să-l termini si poate sa iei si bacul daca se poate pentru ca asa ai sa găsești foarte greu un loc de munca, plus ca esti tanar, ce te reține...ai timp, nu te grabi cu munca, plus ca la 10 clase nu ai sa bagi decat muncă fizică ca "boierul" si pe bani puțini, gândește-te bine, e viitorul tău in joc.