| Belingot a întrebat:

Vreau să mă angajez și am aplicat la kfc pe site, in cat timp ar trebui sa primesc telefon de la restaurantul ales de mine?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu te vor suna niciodata pentru ca nu se complica cu puști de 15 ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-o zi, 2 zile, 1 sapt, 1 luna, deloc
depinde ce cauta, cat de urgent e, daca le place cv ul tau

| Belingot explică (pentru suntserios):

Nu am un cv wow, am doar 15 ani nu am mare lucru în cv doar cele 8 clase absolvite( in prezent liceu ) și cât de bine cunosc limbi străine (engleza in cazul meu)

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Belingot):

Nu te angajeaza la 15 ani nimeni asa ca vezi ti de scoală după varsta de 16-18 ani da poti cauta servici

| suntserios a răspuns (pentru Belingot):

La 15 ani ma indoiesc ca se complica kfc sa te angajeze.

| SingleForOne a răspuns:

De la 16 ani este legal să lucrezi, dacă îmi amintesc bine.

| InYourMind a răspuns:

Nu te suna ca ești michee hee