| CorneliaC a întrebat:

Vreau sa ma apuc de cantat. De mica mi-am dorit sa devin cantareata, dar nu mi-am dezvoltat aceasta abilitatea. E tarziu sa ma apuc de canto? Am 20 de ani.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Buna! Fiecare avem cate o pasiune.Tu ai cu cantatul, desigur poti sa faci asta in orice moment al vietii.Dar trebuie sa treci pragul si sa te apuci de cantat daca asta vrei cu adevarat.NUmai bine, sanatate si fericire.Mult noroc si succes. Funda?

8 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Depinde, spune-mi, tii la vecinii tai?

| CorneliaC explică (pentru Seby90):

Hai ca esti funny... eu am intrebat destul de serios

Răspuns utilizator avertizat
| Rallu_Raluca_1995 a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu.

| Nina81 a răspuns:

Mai bine mai târziu decât niciodată.kiss

| BiancaAndreea26 a răspuns:

Nu, nu e prea tarziu!