| Pamanteanul a întrebat:

Vreau sa ma fac zugrav, ce cursuri ar trebui sa urmez, e grea meseria de zugrav? Se câștigă bine ca zugrav aici în România? O sa ma cheme cineva ca zugrav? Cum ma fac cunoscut dacă ajung zugrav? Ce unelte sunt necesare în meseria de zugrav?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sa ma fac Zugrav, ce cursuri ar trebui"

dacă ai "mână", niciunul, doar te angazezi și iei bani gârlă

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vreau sa ma fac Zugrav, ce cursuri ar trebui sa urmez, e grea meseria de Zugrav?
Cauți o echipă să te ia ucenic, dar nu e o meserie pentru leneși.
Se câștigă bine ca Zugrav aici în România? Da.
O sa ma cheme cineva ca Zugrav? Da.
Cum ma fac cunoscut dacă ajung Zugrav?
Din om în om.

| Freya1 a răspuns:

Du-te pe orce șantier unde angajează oameni si te ia.Nu iti trebuie facultate.
Cati ani ai totusi?

| Pamanteanul explică (pentru Freya1):

28 și vreau sa fiu zugrav

| johnnny123 a răspuns:

Esti sigur ca ai scris de suficiente ori cuvantul "Zugrav"?