| Pisicuta12345 a întrebat:

Vreau sa ma las de muzica, una dintre pasiunile mele! Vreau răspunsuri optimiste! Va rog am nevoie de asta

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca este una dintre pasiunile tale nu ar trebui sa renunti.
Plus ca multa lume si-ar dori sa aiba acest talent.

| rapp2020 a răspuns:

Pai aici tine de tine. N-ai nevoie de incurajarile nimanui. Tu stii ceea ce vrei sa faci cu viata ta. Daca tu simti ca ai o vocatie in asta e normal sa faci tot ceea ce tine de tine sa iti indeplinesti visul.

| aspectief a răspuns:

Lasa te de muzica, daca nu esti frumos si bogat degeaba incerci.

| ionella13236 a răspuns:

De ce sa faci asta .....muzica te inspira...ce te determina sa faci asta? nu renunta la vise si pasiuni