| George1337 a întrebat:

Vreau sa merg la Universitatea de Științe Agricole și Medicină Veterinară a Banatului din Timișoara (USAMVBT) pe partea de Horticultura si Silvicultura. Dupa absolvire voi putea fi inginer silvic dar si ce alte locuri de munca voi putea avea? Pentru ca locurile de ingineri silvici la ocolul din zona sunt ocupate iar firmele de defrisari au angajati sau platesc foarte rau, deci ce alte locuri de munca voi putea avea dupa terminarea facultatii?

1 răspuns:
| Iote a răspuns:

Te poti duce inginer silvic in alta zona. De ce sa stai sub fusta mamei?