| Yonnyelturco a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum imi pot gasi un job sau daca ma poate ajuta cineva, am incercat in toate modalitatile si nimic...am licenta in contabilitate si informatica de gestiune si permis de conducere din 2005 dar as lucra in orice domeniu...va multumesc

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fă-ți cont aici: www.ejobs.ro sau www.bestjobs.ro
Mult succes!
Pa, pa.

| alessia5158 a răspuns:

* urmareste listele actualizate ale agentiei teritoriale ANOFM de domiciliu/resedinta
* plaseaza-ti CV-uri pe siteurile cu oferte de locuri de munca si urmares-te saptamanal joburile postate pe acestea
* urmareste anunturile din presa locala
* foloseste-te de cunostinte, prieteni care te pot recomanda pentru un loc de munca
* foloseste-te de reteaua EURES : http://ec.europa.eu/eures/home.jsp?lang=ro

Succes si nu uita sa-ti adaptezi fiecare CV trimis in raport cu cerintele postului. Numai bine!

| RazzyFUnik a răspuns:

Daca nu ai o relatie in firme sau prieteni care lucreaza
mai bine aplica pentru joburi in afara

| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.