| StefanOprea a întrebat:

Vreau sa trimit un CV de admitere in Anglia, Londra UK pentru o companie de actorie si o facultate de actorie, cateva sfaturi despre ce sa scriu in ea si cum sa fac? Multumesc

2 răspunsuri:
| spn29 a răspuns:

Cea mai buna sugestie pe care ti-o pot da este sa scrii exact calitatile si aptitudinile pe care le poti demonstra, nu exagera cu adjectivele pozitive.

| StefanOprea explică (pentru spn29):

Interesant, multumesc, asa mi-a spus si o doamna profesoara de informatica, sa nu fi modest sa arati fiecare detaliu cu privire la cat de bun esti, multumesc!