| ZaraZaraPerlin a întrebat:

Vreau si eu o descriere frumoasa pentru o poza cu mine pe facebook. FUNDITA.

3 răspunsuri:
| SweetChildOAxls a răspuns:

Fite,gesturi si tupeu asta e talentu meu pe ecran da foarte bine o printesa asa ca mine s'iu sa invar' totul printrun loc do'or prostii printrun foc sunt fetitz@ smekerita hai p@,! p@,! si gura mica!?

Cu asta dai pe spate pe toata lumea. Si nici macar nu glumesc.

| adrianionut49 a răspuns:

Eu nu pot sa-ti spun nimic, nu ma pricep dar uite ce am gasit http://tepromovam.blogspot.ro/......ozele.html

| Lng_Claudiu_1997 a răspuns:

Da