| Yoana_7024 a întrebat:

Vreau si eu un dialog amuzant.intre doua fiinte, animale, lucruri sau orice. funda:*

Răspuns Câştigător
| Alle97 a răspuns:

Heyy.sall.eu cred ca te referi la un banc cu dialog. uite aici:
-Copii, spuneti-mi si mie care e cel mai paros animal de pe pamant!
-Vulpea! spune unul
-Leul! spune altul
-Capra! spuneau altii
Bula a ridicat mana si a zis:
-Doamna profesoara de fizica!
-Bula, nu iti este rusine? cum poti sa spui asa ceva tampitule? de unde ai mai scos-o si pe asta?
-De la domnu` profesor de istorie! A zis ca i-a trebuit un an pana a parlito.
sper ca ti-am fost de ajutor.winking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dialog intre doua pisici:
http://www.youtube.com/watch?v=_A2_jzDQvbU
Foarte tare, daca intelegi limba engleza!

| Chans a răspuns:

Sall
eu sunt cea mai folosita culoare zice rosu'
albastrul o contrazice : ba eu culoare cerului nu e rosie e albastra
verde spune: eu am culoare ierbii si a naturii
iar la urma fara sa se laude portocaliu zice cu intristare: eu sunt pedelist crying

| Cristinuta_Cristina_1998 a răspuns:

Am nevoie de un dialog intre un leu inchis in cusca la zoo si un leu aflat in libertate.Am nevoie urgent.:**