| Alexia18Nicol a întrebat:

Vreau si eu un nume pentru un blog.

EX: FlicityForNew

3 răspunsuri:
| LexiEla a răspuns:

-Alexia's goosips
-Ale&Talks
-Lumea Alexiei
sau daca vrei anonim
[Un nume care-ti place (vedeta, personaj, etc)] + & sau cuvinte de legatura (orice limba) + ceea ce vrei sa faci pe blog ]

| MadHOuse a răspuns:

Numele trebuie sa ti-l alegi tu, pentru ca numai tu stii ce te defineste. Numele trebuie sa fie simbolic. Ori in functie de tine, ori de ceea ce intentionezi sa postezi pe canalul respectiv.(iti poti folosi porecla).

| cindarela a răspuns:

Pai iti pot da mai multe exemple
Angelly for new ^_^
Alexisiz.track
zuzu.sof
weel.allexi
mai multe dar gandeste-te o sa ai mult de munca pana o sa ai o gramada de fani la un vlog!
in fine! vrei sa fim prietene? da*mi mesaj in privat!
sper ca te-am ajutat! Funda?