| Ion51cjrww a întrebat:

1:cam cat ar costa mutarea ceasului de curent de pe o casa pe alta?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se numeste contor de lumină, si ar trebui sa întrebi la sediul Enel, deoarece contoarele sunt ale lor ei fac mentenanță

| relian a răspuns:

Cauta un electrician care lucreaza la o companie de electric si iti face ala mutarea mult mai ieftin, chair daca e ilegal, dar nu dai la companie cat vor aia laughing cunosc persoane care asa au procedat, nu aveau oamenii bani.