| mitamihaimitza a întrebat:

1. Este necesara degresarea unui metal proaspat slefuit? (de ex cu flex-ul), in ideea de a lipi doua metale intre ele cu: poxipol pentru metal / poxilina
2. Ce este mai bun dintre poxipol pentru metal sau poxilina?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Ce sa mai degresezi, daca ai dat cu ce spui, e numa bun asa. Poti sa dai in ideea ca poate ai pus mina acolo, ceva de g enul asta, ori daca se duce cu ce lipesti si pe zone unde nu-i slefuit, sa se prinda bine.

Foloseste si tu Epoxy, de asta stiu cai bun, ce arati tu nu stiu ces, poate or fi la fel, dar nu am folosit.
Dar mai bine sudezi, stii o treaba, esti sigur ca o sa tina.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LogiganStefan18 a răspuns:

Nu doar dai cu un pic de scuipat