| micutdragut a întrebat:

Aceste idei vi se par ok: http://bunedecitit.ro/......-in-curte/ eu stau la casa si am o gradina destul de modesta, ce costuri ar implica fiecare dintre acestea aproximativ?

Răspuns Câştigător
| cristi202 a răspuns:

Daca te referi la imaginile de la inceputul articolului, ideile sunt faine, dar depinde de mobilier. Ca amenajare, fara mobilier, undeva intre 1000 si 2500 de lei. Fara a pune costul miinii de lucru.
In rest, leaganul si gratarul sunt cele mai ieftine, cred ca cu 100 de lei rezolvi totul, masa cu vreo 250, piriul cu vreo 1000, iar fintina arteziana, cu vreo 2500.