| Ae1 a întrebat:

Adezivul si amorsa pentru tapet in cati l de apa se fac? Pe curie scrie o galeata de apa eu deduc 10 l oare nu e prea mult avand in vedere ca punguta din curie este f mica? Nu sunt din domeniu, e prima data cand vreau sa fac asa ceva plus ca sunt fata.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-ai spus tipul amorse si al adezivului! La o amorsa obisnuita stiu ca se pun 1 litru de amorsa la 4-5 litri de apa. Poate ca este o amorsa mai groasa! Spune-ne denumirea si poate gasim undeva explicatii mai bune.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cheama un zugrav calificat si i ti face el treaba nu te baga ca strici si materialul si peretii si atunci te va costa dublu renovarea ca pret.