| AnaMaria4469 a întrebat:

Aveam niște cercei de aur și i-am dat jos de la urechi înainte sa adorm și i-am lăsat pe pe patura. Dimineața, mami a luat patura și a scuturat-o pe geam laughing fără sa stie... a trecut o săptămâna și abia acum mi-am dat seama. Am fost afara și nu i-am găsit... și nici nu cred ca ii mai găsesc. Totusi, după o săptămâna, cerceii fiind mici, nu știu. Idei ceva?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi ce am putea face? Sa venim la tine sa ii cautam?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Scoți tot din cameră și atunci o să-i găsești.

| GouDidodino a răspuns:

Păi zi unde locuiești ca venim să-i cautam

| AwGenetix a răspuns:

Trebuie sa cauți doar Miercurea si Vinerea.

| BlueRoby35 a răspuns:

Foarte mica sansa sa ii gasesti, dar s-ar putea sa fie si in camera. Nu ar strica sa te uiti si prin casa sau un mic mai departe pe afara. Sper sa ii gasesti. Daca nu-i gasesti atunci gandeste-te ca la sfarsitul zilei ele sunt doar niste obiecte ce pot fi inlocuite.

| SebySmekSmeks0 a răspuns:

Se spune ca aurul nu l mai gasesti odata ce l ai pierdut

| DaniX05X a răspuns:

Și cu ce am putea noi să te ajutam? rolling on the floor) vrei sa venim sa îți cautam cercei?