| bwb a întrebat:

Am achizitionat un tv vechi. Se numeste MEDION MD20018 si nu gasesc pe net manualul de utilizare. Ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Am gasit pentru tine un model asemanator MEDION LCD TV & DVD Combo MD 20185. Merita sa incerci, poate se potriveste cu modelul tau.
Pun linkul aici
https://manualzz.com/......185-manual
Cheers

| bwb explică (pentru FreddieM):

Multumesc pentru ajutor, dar acest model este cu totul altceva. Al meu nu este combo.
Cel mai important este ca mi-ai deschis calea catre multe alte site-uri cu manuale pentru Medion si nu numai. Cand am sa gasesc manualul meu am sa pun link-ul aici...
Multumesc

| bwb explică (pentru bwb):

Buna, am rezolvat. Nu stiu ce s-a intamplat, dar am gresit modelul. Nu este Medion 20018 asa cum am scris. cu toate ca m-am uitat atent pe eticheta de pe spate. Este 20085 combo. Deci Medion MD20085 Combo. Nu am mai avut nevoie de manual intr-u cat intre timp mi-a adus si telecomanda si este totul foarte intuitiv si am rezolvat totul! Multumesc inca odata!