| anonim_4396 a întrebat:

Am ales sa fac mobila de dormitor alb din mdf lucios, ce culoare sa zugravesc peretii si ce culoare sa aleg la parchet?
Ma gandeam sa pun parchet gri, peretii albi si pe peretele unde este patul sa pun ori tapet ori sa fac stuf venetian gri sau roz pudra. Aveti voi alte recomandari?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"Ma gandeam sa pun parchet gri, peretii albi si pe peretele unde este patul sa pun... tapet"

excelentă idee, la treabă!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Oglinzi pe pereti si tavan! happy

| romeo78 a răspuns:

Https://www.casadex.ro/......a-a-casei/
Găsiți aici sfaturi utile pentru ceea ce doriți dumneavoastră să faceți! Este vorba de multe detalii, despre poziția camerei, suprafață, culorile preferate ș.a. Succes!