| Emiilea a întrebat:

Am comandat ieri o piscina de pe Dedeman, in cat timp credeti ca ajunge?

5 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

In suficient timp ca sa poti face cateva bai serioase in aceasta vara. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-a ajuns? Am comandat si eu una miercuri (piscina) si inca nu a ajuns

| Emiilea explică (pentru anonim_4396):

Mi.a ajuns in 3 zile

| AntonVasile7 a răspuns:

2-3 zile de obicei. Dar depinde, in cazul in care nu mai au nici un colet/transport pe ruta ta va putea dura si 1 saptamana!

| DedemanSuportClienti1992 a răspuns:

Buna ziua!
Piscina a fost livrata in cursul acestei dimineti prin Fan Courier.
Pentru mai multe detalii nu ezitati sa contactati Serviciul Suport Clienti Dedeman la nr. 0234.525.525 sau pe adresa de e-mail suportclienti@dedeman.ro.
O zi buna! Echipa Dedeman