| AvalohAlyn a întrebat:

Am cumparat o lampa de sare de pe Emag si merge doar 2 ore aprinsa,dupa se arde becul,se stinge becul, am patit asa de 2-3 ori.De ce se intampla asta, care ar putea fi motivul?

Răspuns Câştigător
| iar99Teo a răspuns:

Incearca sa vezi daca nu cumva se atinge becul in interior de sare. Daca se incinge e clar sa o sa tot crape.
Incearca sa pui un bec mai mic eventual sau sa scobesti usor zona unde intra becul sa aiba suficient spatiu pana la sare.