| publicname a întrebat:

Am dintii strambi si as vrea sa stiu daca este alta solutie pentru a-i indrepta in afara de aparatul dentar?

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu este unica solutie si uneori e chiar dureroasa

| alex2009 a răspuns:

Intreaba un medic stomatolog si el iti va spune exact ce solutii sunt.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Dupa cate stiu eu nu, adica poate doar interventie chirurgicala, dar daca ai probleme mari cu dintii mai bine puneti aparat ca dupa aia o sa suferi mult.

| jocnecurat a răspuns:

Normal ca exista,,,, scoate-i si pune-ti implanturi!

| Selena_9652 a răspuns:

Extractie si protezahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Sa'i imbraci happy Unu' cate unu'. Numai sa tii in cont un lucru. atunci nu se mai trateaza de dintii tai naturali.Eu personal iti recomand aparatul dentarwinking Si eu am purtat o jumate de an si crede'ma ca meritawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Alice_6278 a răspuns:

Din kite stiu eu nu exista alta solutie. daca iti este frica de aparatul dentar nu trebuie sa-ti fie frica deoarece ajuta foarte mult.succes:*

| Aerosmith a răspuns:

Am trei colege in clasa care au aparat dentar. Nu e asa de grav. Eu zic sa il incerci pentru ca te va ajuta foarte mult.

| oleee a răspuns:

Mai e o solutie...roga`te la ei sa se indreptestraight face

| Clara_6276 a răspuns:

Nu cred! Vorbeste cu medicul stomatolog.
Daca te ingrijorezi ca aparatul dentar este inestetic, Nu`ti fa griji. Sunt aparate dentare care se pun pe dinauntru.Adica se pun in spatele dintilor. Te va ajuta si nimeni nu va sti ca il portihappy.

| iulia_5414 a răspuns:

Nu.doar cu aparat dentarsad