| Sonia822 a întrebat:

Am mai multe articole din piele ecologica si dupa 3-4 ani au inceput sa crape, pe rand si sa pice pielea dupa ele. Cum se pastreaza in sifonier? Unele nu am apucat sa le port niciodata (pantaloni scurti, curea, geanta, manecile unui palton pe care am dat un kklau de bani, etc) Pur si simplu, fara sa fie atinse, crapa pielea si curge in sifonier. Nu toate in acelasi an, ca sa spun ca a fost uniditate la un moment dat

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"articole din piele ecologica...Cum se pastreaza in sifonier?"

nimic deosebil, la grămadă. DOAR că după o vreme, oricum crapă

| Psksjns a răspuns:

Am genti de pe acest site de mult timp si nu s au crapat https://event.2performant.com/......ents/click