| yolandabianca a întrebat:

Am nevoie de niste idei: am luat de la un magazin o cutie mare, simpla, scrie doar Pepsi pe ea, in care sa mi depozitez toate gentile mele, insa nu vreau ca acea cutie sa ramana asa. Dati mi niste idei ce i as putea face, ce i as putea desena. Multumesc!

5 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Poti decupa imagini cu genti/firme de genti din diferite reviste si sa le lipesti pe cutia respectiva, eventual folosind lipici.

| Captoresque a răspuns:

Uită-te la cutie și gândește-te ce ai putea desena pe ea. Poți să desenezi ceva ce consideri tu că te reprezintă. Trebuie să-ți vină inspirația de una singură, noi nu putem să-ți spunem ce să desenezi pe ea, că s-ar putea ca ce-ți recomandăm noi să nu fie pe placul tău.

| ItsMyTime a răspuns:

Pai era un banc: un betiv era pe strada si se uita de jumatate de ora la un afis, si vine alt betiv
-ce faci ma?
-ba, am vazut beti muci, beti manga, dar beti pepsi n-am vazut in viata mea...
daca vrei poti sa desenezi asta pe cutie ca sa para mai intresanta, sper ca te-am ajutat, bafta pahappy

| zeghe88 a răspuns:

Poti sa lipesti niste stikere pe ea si va arata altfelwinking